Autamme sinua monipuolisesti

Palvelemme sinua yritysasioihin, hallintoon, rajaneuvontaan, kehittämishankkeisiin ja matkailun kehittämiseen liittyvissä asioissa. Alta löydät yhteystietomme aihealue kohtaisesti. Ole rohkeasti yhteydessä tai tule käymään.

Yritysasiat

Marko Alamartimo

Toimitusjohtaja

marko.alamartimo@tornio.fi

Puh. 040 025 1350

Kimmo Nurmos

Yrityskehittäjä

kimmo.nurmos@tornio.fi

Puh. 040 768 5438

Hannaleena Posti

Yrityskehittäjä

hannaleena.posti@tornio.fi

Puh. 040 661 2939

Hallinto, muut palvelut

Marko Alamartimo

Toimitusjohtaja

marko.alamartimo@tornio.fi

Puh. 040 025 1350

Ritva Rimpisalo

Toimistosihteeri

ritva.rimpisalo@tornio.fi

Puh. 040 090 2212

Annu Kivimäki

Sihteeri

tornion@yrittajat.fi

Puh. 040 801 3134

Rajaneuvonta

Päivi Koivupalo

Koordinaattori

paivi.koivupalo@tornio.fi

Puh. 040 126 7888

Kehittämishankkeet

Marja-Liisa (Tiinu) Rantamaa

Projektipäällikkö

marja-liisa.rantamaa@tornio.fi

Puh. 040 681 8184

Marko Alamartimo

Toimitusjohtaja

marko.alamartimo@tornio.fi

Puh. 040 025 1350

Miikka Laitinen

Projektiasiantuntija (TKI)

miikka.laitinen@tornio.fi

Puh. 040 842 0677

Matkailun kehittäminen Two Countries – One Destination

Noora Barria

Markkinointipäällikkö

noora.barria@tornio.fi

Puh. 040 570 2944

Jenna Laitinen

Projektipäällikkö

jenna.laitinen@haparanda.se

Puh. +46 72 554 76 58

Tiina Vähä

Projektikoordinaattori

tiina.vaha@tornio.fi

Puh. 040 612 7722